Sayın Vekil Siz Nerede Yaşıyorsunuz?

Reklam
Reklamı Gizle

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen’den skandal paylaşım!
AKP’li Mustafa Şen’in skandal paylaşımına gazeteci Ahmet Yabuloğlu’ndan sert tepki 40 Arena Haber Merkezi’nin Yeniçağ Gazetesi muhabirinden edindiğimiz bilgilere yapılan açıklamalarda şunları kaydetti; Yeniçağ Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Ahmet Yabuloğlu, Türkiye’den Suriyelilerin değil Türklerin gitmesini öneren AKP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen’e çok sert tepki gösterdi.
Türkiye’de sığınmacı göçü nedeniyle yaşanan sorunlar her geçen gün artarken, sorunların sebebi AKP iktidarına mensup isimler odak noktasını değiştirmeye çalışmaya devam ediyor.
Bu durumun son örneği, AKP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen’in skandal paylaşımı ile görüldü. Suriyeli sığınmacıları ülkelerine göndermek yerine Türkleri Orta Asya’ya geri göndermeyi öneren AKP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen’e tepkiler dinmiyor.
Yeniçağ Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Ahmet Yabuloğlu da, AKP’li Şen’e sosyal medyada yaptığı paylaşımla sert tepki gösterdi.
Yabuloğlu, Mustafa Şen’den, “Bugün iktidarın davulunu çalan dünün Fetullahçı artığı” olarak bahsetti.
Yabuloğlu şöyle dedi; “Mustafa Şen de dahil Türk’e ve Türklüğe dil uzatma cüretinde bulunan kendini bilmezler bilsin ki; bugünün yarını da var.. Unutmayın! Yarına kalır ama yanınıza kalmaz.. Ve o yarının çok uzak olmadığını ümid ediyorum..”
İŞTE O PAYLAŞIM
AKP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, sosyal medyada skandal bir paylaşımda bulundu. Şen, Suriyelileri Anadolu’dan göndermek yerine Türklerin Orta Asya’ya geri dönmesini tavsiye etti.
Türkiye’de kontrolsüz göç sebebiyle yaşanan sorunlar giderek artarken, sorunların sebebi AKP’li isimler odak noktasını değiştirmeye çalışmaya devam ediyor. AKP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, Suriyelilere ilişkin paylaşımı tepki çekti.
AKP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, Bağımsız İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ’ın ”Türkiye’de kayıtlı ve kayıtsız toplam 5.3 Milyon Suriyeli var. Türk milletine soruyorum; 5.3 Milyon Suriyeli için ne yapılmasını istiyorsunuz?” ifadeleriyle paylaştığı anketi alıntılayarak, ”Suriye’den gelenlere sordum. Diyorlar ki: İlk olarak bizden önce gelenler geldikleri yere gitseler, biz de yol yordam öğrensek, sonra biz gitsek’’ dedi.
Bu paylaşım sonrası tepkiler çığ gibi büyürken, Türk’ten ve Türklükten nefretin neden dolayı olduğu anlaşılamadı.
Bu paylaşımı kınayan bazı okuyucularımız ise Mehmet Akif Ersoy’un İstiklal Marşı’ndaki şu dörtlük ile cevap verdi; “Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım! Kükremiş sel gibiyim; bendimi çiğner, aşarım; Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.”
40 Arena Gazetesi Haber Ekibi olarak AKP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen’e kamuoyudan gelen soruları yöneltmek boynumuzun borcu. Kırşehirli vatandaş “Siz nerenin vekilisiniz?” diye soruyor. Biz de AKP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen’den bu konu ile ilgili yapacağı basın açıklamasını bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir