“Önem Veriyoruz, İlgi Gösteriyoruz”

Reklam
Reklamı Gizle

Kırşehir’de faaliyet gösteren Güzel Oto kuaför, kaliteden ödün vermeyerek Kırşehirlilere hizmet vermeye devam ediyor.

Süleyman Güzel, Küçük yaşlarda oto yıkama işine merak sardığını ve daha sonra da bu işi meslek edindiğini belirterek askerden sonra kendi işinin patronu olduğunu söyledi. Güzel, gazetemize yaptığı açıklamada: “Küçüklükten beri arabalara karşı çok büyük ilgimiz vardı. En kötü kendi aracımızı alıp mahallede bir yerde kendimiz temizliyor, yıkıyorduk. Bizdeki, arabalara karşı bir hastalıktı. Biz de bunu meslek edindik. İnsanların bize karşı olumlu yaklaşımı ve hizmetimizin kalitesi de piyasada bizi ön sıralarda tutuyor. Bizim her araca kendi aracımızmış gibi yaklaşımımız insanların da hoşuna gidiyor. Önem veriyoruz, ilgi gösteriyoruz. İşimizi titizlikle yapıyoruz. İlk başlarda yani bizim bu işe başladığımız dönemde oto kuaför sektöründe işler daha iyiydi. Şimdilerde herkes bu işe yöneldi. En kötü emekli olan biri bile bu sektöre atılıyor. Kendisi yapmasa bile işletmeye veriyor. Şu anda sanayinin hemen hemen her bölgesinde oto yıka maçı var” ifadelerini kullandı.

Güzel, bütün şehit aileleri ile gazilere ve yakınlarına ücretsiz hizmet vermeye başladı.

Ülkemizin içeride ve dışarıda yaşadığı olayları kendisinin de yakinen takip ettiğini belirten Güzel, herkesin bir şekilde taşın altına elini sokması gerektiğini söyledi. Millet olarak sağduyulu olunması gereken son derece önemli bir süreçten geçildiğinin altını çizen Süleyman Güzel, “Ben oto yıkama ve kuaför işletmesi çalıştırıyorum. Bu vatanı şehitlerimize borçluyuz böyle bir şey yapmam gerektiği düşüncesine vardım. Onun için, şehitlerimizin yakınlarına ve gazilerimize ücretsiz olarak oto yıkama, detaylı iç temizlik ve kuaför hizmetleri vermeye karar verdim. Ayrıca, başka konularda da elimizden ne geliyorsa yine şehit ve gazi yakınları için seve seve yardımcı olmaya hazırım. Bu işi 8 yıldır yapıyorum ve burayı açmam 1 yıl oldu. Şehit ailelerine ücretsiz oto yıkama gibi bir planımız vardı. Şehit yakınlarımıza böyle bir hizmet veriyoruz çünkü şehitlerimiz bizler için can verdi. Şehit aileleri burada pek fazla yok ama birkaç tane geliyor ve onlar ücret ödemek istiyorlar ama biz kabul etmiyoruz. Bizim yaptığımız bunların yanında hiçbir şey ama biz yine de yapıyoruz. Şu süre zarfında başka aileler de geliyor onlara da elimizden geleni yapıyoruz. Pandemi sürecinden dolayı Kırşehir olarak sıkıntı çektik. Bizlerde bir şeyler yapmaya çalıştık ve bu süre zarfında hem insanların sağlığı için hem de bizlerin sağlığı için ücretsiz dezenfekte yapıyoruz. ” dedi.

Müşteri olarak otomobilini yıkatmaya yer ararken, bu kampanyayı gördüğü için otomobilini özellikle burada yıkattığını ileri süren Ali Bulut ise, bu kampanyanın herkese örnek olması gerektiğini kaydetti.

Buradaki kampanyanın herkese örnek olması gerektiğini kaydeden bazı müşteriler de örnek davranışından dolayı işletme sahibini kutladı.

Haber Serhat Erdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir