Kırşehir’in Menfaatleri İçin Buluşmalıyız

Reklam
Reklamı Gizle

Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, kahvaltılı basın toplantısında medya temsilcileriyle bir araya geldi.

Sohbet havasında geçen kahvaltıda 34. Ahilik haftası kutlamaları nedeniyle ilimizi Ziyaret edecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yöneltilecek olan “Kırşehir İçin Ne Yapmalıyız” konu başlığı basın mensuplarına yönetildi.

Gerçekleştirilen programa Ak Parti İl Başkanı Seher Ünsal, İlçe Başkanı Ali Demir ve İl Genel Meclis Başkanı Şaban Çelik ve Kırşehir Basın Konseyi Başkanı Sait Yanık, ve diğer basın mensupları katıldı

Basın mensuplarından Kırşehir için ne yapabiliriz” önerileri alan AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal, gerçekten Kırşehir’in gelişmesi kalkınması ve Ankara ile Kayseri arasında sıkışmış garip bir şehir halinden nasıl çıkartabiliriz sorularına çözüm bulmak için böyle bir program düzenlediklerini bildirdi.

Önerilerin ardından yatırımlar ve sanayileşmeden bahseden, OSB çalışmalarının da devam ettiğini belirten Ünsal, “Biz Kırşehir’in kaderinin artık değişeceğine inanıyoruz. AK teşkilat olarak Kırşehir’de taş üstüne taş koyan kim varsa yanındayız, elimizden gelen siyasi desteği sağlarız” dedi.

Kırşehir’e sağlık turizmini kazandıracağız diyen Başkan Ünsal, “Kırşehir’e inşallah sağlık turizmini kazandıracağız. Kırşehir termal su zenginliği bakımından oldukça elverişli ve zengin bir il. Fakat bu güzelliklerimizi maalesef değerlendiremiyoruz. İnşallah bu konuda da Kırşehir’e güzel hizmetler getireceğiz.” ifadelerini kullandı.

Kırşehir için Kırşehir’in kalkınması ve gelişmesi için her projeye ellerinden gelen desteği esirgemeyeceklerini vurgulayan AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, “Kırşehir için güzel bir proje fikride bende var. Neşet Ertaş Müzik Müzesi’ni Kırşehir’e kazandırmak istiyorum inşallah. Bunun için gerekli çalışmaların zeminini oluşturmaya başladım. Güzel çalışmalar yapmaya devam ediyoruz.” dedi.

Çekilen Hatıra fotoğrafı ile program son buldu

Haber Serhat Erdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir