Kazım ve Sinan Çağlayan Dualarla Anıldı

Reklam
Reklamı Gizle

18. dönem Kırşehir Milletvekili ve Kırşehirliler Vakfı Kurucularından Kazım Çağlayan, 1997 yılında üniversiteye hazırlanan oğlu Sinan Çağlayan ile geçirdiği elim bir trafik kazasında hayatlarını kaybetmelerinin 24. Yılında dualarla anıldılar.

Yaptığı hizmet ve projelerle gönüllerden silinmeyen 18. dönem Kırşehir Milletvekili ve Kırşehirliler Vakfı Kurucularından Kazım Çağlayan, 1997 yılında üniversiteye hazırlanan oğlu Sinan Çağlayan ile geçirdiği elim bir trafik kazasında hayatlarını kaybetmelerinin 24. Yılında dualarla anıldılar. 
Babasını ve kardeşini 24 yıl önce kaybetmenin hüznünü yaşayan Ayşe Çağlayan sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla gönüllere taht kuran Babası Kazım Çağlayan ve kardeşi Sinan Çağlayan’ı yad etti. 
Kırşehirli hemşehrimiz Ayşe Çağlayan “24 yıl önce yaşanan trafik kazası yüreklerimizi dağladı. O gün babamla kardeşim Sinan bizlerin yüreklerine en büyük acıyı bırakarak bu dünyaya ebediyen veda ettiler’’ dedi.

Çağlayan ayrıca kardeşi Sinan Çağlayan’ın çok başarılı bir öğrenci olduğunu vurgulayarak “Kardeşim çok başarılı bir öğrenciydi. Üniversite sınavına girecekti ve derece yapmak için var gücüyle çalışıyordu ama sınava girmek nasip olmadı” diyerek üzüntüsünün ne kadar büyük olduğunu dile getirdi.

40 Arena Gazetesi olarak merumlara Allah’tan rahmet yakınlarına, sevenlerine ve Çağlayan Ailesine baş sağlığı dileriz.

(HABER: DİDEM CEYLAN)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir