Gelecek Partisi Kırşehir Kadın Kolları Kevser Gürler’e Emanet

Reklam
Reklamı Gizle

40 Arena Gazetesi Gelecek Partisi İl Başkanlığı ve Kadın Kolları Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette bir konuşma gerçekleştiren Gelecek Partisi Kırşehir Kadın Kolları Başkanı Kevser Gürler; “Ülkemizin, ekonomimizin bu sorumsuz iktidar tarafından uçuruma sürüklenmesine seyirci kalmayacak. Ekonomi nedir, bütçe nedir, finans nedir bilen, Türkiye’nin en kıymetli ve en tecrübeli ekonomi ekibiyle ekonomimizi bu liyakatsiz ve ciddiyetsiz yönetimin maceralarından, saçmalıklarından kurtaracağız. Kırşehir de her bir kadının eli sıkılacak her bir kadının kapısı gelecek için çalınacak Geleceğe Güvenin Kardeşlerim. Bu zor günlerden elbette çıkış vardır”

‘Gereken Adımları Doğru Kişilerle Atacağız’

Gürler, Ekonominin kâğıt üzerinde iyi olduğunu; esnafın kepenk kapattığını, gırtlağa kadar borç batağına saplandığını, çiftçinin ektiğinden para kazanamadığı için perişan olduğuna değindi.

Gençlerin de artık, AK Parti’ye inanmadıklarının altını çizerek sözlerine şöyle devam etti;

“Alın teri ile başarı arasında bağ kalmamıştır. Türkiye karanlık bir dönemden geçiyor. Gençlerin umudu kırılmıştır. Hamili kart sahibi olan, teşkilatın içinden gelen iş buluyor. Liyakat değil sadakat ön planda. Sınavdan 90 alsanız bile mülakatta eleniyorsunuz. Biz iktidara geldiğimizde mülakat kesinlikle kaldırılacak.” Dedi

Başkan Biçici, ‘Gelecekle Geliyoruz’

Kadın Kolları Başkanlığını Kevser Gürleri getirdikleri ve çalışmaya başladıklarını söyledi. Gelecek Partisi İl Başkanı Gökhan Biçici daha sonra Gazetemiz 40 Arena İmtiyaz sahibi Sait Yanık’a amaçlarının ne olduğunu aktardı.

Başkan Gökhan Biçici, “İlçe kongrelerini en kısa sürede tamamlayarak önümüzdeki seçimde barajı aşarak Parlamenter sisteminde yerlerini alacaklarını söyledi. Kırşehir genelinde Dört yüzü aşkın üyelerinin olduğunu daha fazla destek bulduklarını ancak, almış oldukları sosyal yardımlarının kesilir endişesi taşıyarak üye olmadan korktukları belirtmişlerdir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir