Gazetemizden Soner Demirbaş’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Reklam
Reklamı Gizle

GAZETEMİZ 40 ARENA İMTİYAZ SAHİBİ SAİT YANIK, KIRŞEHİR BELEDİYESİ BASIN SORUMLUSU SONER DEMİRBAŞ’I ZİYARET ETTİ

7 Eylül 2021 Salı günü Kırşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Soner Demirbaş’ı ziyaret eden gazetemiz 40 Arena İmtiyaz Sahibi Sait Yanık, Demirbaş’a yeni görevinde başarılar diledi.

Demirbaş’ın aynı zamanda gazetecilik mesleğinden gelen güçlü bir kalem olduğuna vurgu yapan gazetemiz İmtiyaz Sahibi Sait Yanık, Demirbaş’ın Kırşehir Belediyesi Basın işleri sorumluluğuna getirilmesiyle birlikte 1989 yılından bu tarafa Kırşehir Belediyesi meslekten bir arkadaşımızın basın birimine getirilerek Kırşehir Belediyesi basın ofisinin resmiyet görünümüne taşındığını Kırşehir Belediyesi’nin resmi internet sitesinde ve gazetelere yapılan haber akışlarında da gözle görülür bir artış meydana geldiğini dile getirdi. Yanık, Demirbaş’a bundan sonraki görevinde de üstün başarılar diledi.

Kırşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Soner Demirbaş da Kırşehir için yapılacak tüm çalışmalarda ortak hareket etmenin önemini vurgulayarak ziyaretinden dolayı Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Sait Yanık’a teşekkür etti.

40 Arena Haber Merkezi                 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir