Reklam
Reklamı Gizle

Karaosmanoğlu, Yüzlerce Seveni İle Son Yolculuğuna Uğurlandı

CHP Kırşehir eski İl Başkanı, Şeref Karaosmanoğlu (48), son yolculuğuna uğurlandı.

Karaosmanoğlu, 18 Eylül Çarşamba günü geçirdiği kalp krizi sonrasında Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybetmişti.

Karaosmanoğlu için CHP Kırşehir İl Başkanlığı önünde tören düzenlendi. Tören sonrası partililerinin omuzlarında cenazesi Ahi Evran Camine götürülen Karaosmanoğlu, öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Bağbaşı Aile Mezarlığına defnedildi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı-Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, eski il başkanının vefatını üzülerek öğrendiklerini söyledi. Parti binası önünde yapılan törende konuşan CHP Kırşehir İl Başkanı Baran Genç, ise Karaosmanoğlu’nun il başkanı olarak en zor konuşmayı yaptığını ve merhumun çocuklarının CHP’ye emanet olduğunu belirtti.

CHP Kırşehir eski İl Başkanı, Şeref Karaosmanoğlu’nun cenaze törenine CHP Genel Başkan Yardımcısı-Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, Milletvekili Metin İlhan, Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, CHP Kırşehir İl Başkanı Baran Genç, CHP Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin, CHP Eski İl Başkanları Hacı Tanrıbuyurdu, Yılmaz Zengin, çok sayıda partili meclis üyesi ve yüzlerce Kırşehirli sevenleri katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir